Povodom dana Mentalnog zdravlja koji se svake godine obilježava 10. listopada stručne suradnice psihologinje Marija Knežević i Marija Jurić provele su radionicu u skupini Regoči. Regoči su dobili zelene vrpce koju su ponosno nosili, a vrpca simbolizira svjesnost o važnosti dobrog mentalnog zdravlja. Pričali smo o tome što ih ljuti te smo zaigrali igru Ljutibaba. Uz razne simbole djeca trebaju osmisliti koji je razlog Ljutibabine ljutnje te potom uz novi simbol trebaju ponuditi rješenje zbog čega se Ljutibaba odljutila. Bilo je sjajnih ideja i kreativnosti nije nedostajalo. Djeca su slušala jedni druge te su imali priliku čuti razne ideje zbog čega se sve možemo naljutiti te isto tako što nam pomaže da se odljutimo. Didaktička igra potiče socioemocionalni razvoj koji je itekako važan za dobro mentalno zdravlje.