Djeca DV Bajka Strizivojna sudjelovala su u akciji “Zasadi stablo, ne budi panj”

 

U petak, 05.03.2021., u suradnji s Općinom Strizivojna djeca DV Bajka Strizivojna sudjelovala su u akciji “Zasadi stablo ne budi panj”. Djeca su s veseljem pomogla zasaditi sadnice graba nakon što im je njihova odgojiteljica objasnila značenje samog čina sadnje. Djeca su obećala da će se brinuti za svoja stabla i zalijevati ih. Vesele se danu kada će u budućnosti prošetati s vlastitom djecom pokraj zasađenih stabala i kada će moći reći, vidiš to sam stablo ja posadio.

 

Inicijativa “Zasadi drvo, ne budi panj” pokrenuta je s idejom da svatko može zasaditi stablo i tako pridonijeti poboljšanju vlastite životne sredine, ujedno i borbi protiv klimatskih promjena.

 

 

 

DV Bajka Strizivojna "Zasadi stablo, ne budi panj" DV Bajka Strizivojna "Zasadi stablo, ne budi panj" DV Bajka Strizivojna "Zasadi stablo, ne budi panj" DV Bajka Strizivojna "Zasadi stablo, ne budi panj" DV Bajka Strizivojna "Zasadi stablo, ne budi panj"

DV Bajka Strizivojna "Zasadi stablo, ne budi panj" DV Bajka Strizivojna "Zasadi stablo, ne budi panj"