Odluka o poništenju natječaja za radno mjesto spremač/ica

Na temelju članka 26. i 35. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj:10/97., 107/07., 94/13. i 98/19) i članka 50. Statuta Dječjeg vrtića Bajka Strizivojna, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Bajka Strizivojna donijelo je

ODLUKU

o poništenju natječaja za radno mjesto Spremač/ica na neodređeno vrijeme, uz probni rad od 3 mjeseca – puno radno vrijeme – 1 izvršitelj/ica Dječjeg vrtića Bajka Strizivojna

 

Članak 1.

Poništava se natječaj za radno mjesto Spremač/ica na neodređeno vrijeme, uz probni rad od 3 mjeseca – puno radno vrijeme – 1 izvršitelj/ica Dječjeg vrtića Bajka Strizivojna, objavljenog dana 14.01.2021. godine na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Dječjeg vrtića Bajka Strizivojna.

 

Članak 2.

Odluka iz članka 1. donosi se iz razloga nepotpune objave teksta natječaja.

 

Članak 3.

Odluka o poništenju bit će objavljena na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Dječjeg vrtića Bajka Strizivojna, a stupa na snagu danom donošenja.

 

Upravno vijeće Dječjeg vrtića Bajka Strizivojna

PRILOZI

Odluka o poništenju natječaja