Poklade su i ludi su dani…

 

 

U utorak 16.02.2021. održan je maskenbal u našem vrtiću. Zbog epidemioloških mjera prilagođen je način održavanja te je svaka skupina zabavu pod maskama održala u svojoj sobi. Unatoč tome djeca su se zabavljala, igrala i uživala u glazbi, plesu i naravno u neizostavnim krofnama. Nakon poslastice, pripremili su se  za pokladnu povorku u kojoj smo mogli vidjeti mnoštvo šarenih maski: policajce, mačke, pse, miševe, vile, kauboje, indijance…  Uz pokladne pjesme su obišli centar sela i dječjom pjesmom, smijehom i radošću uljepšali ovaj tmurni zimski dan.

 

Dječji Vrtić Bajka Strizivojna

Dječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka Strizivojna Dječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka Strizivojna     Dječji vrtić Bajka Strizivojna

Dječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka Strizivojna

Dječji vrtić Bajka StrizivojnaDječji vrtić Bajka Strizivojna