Obavijest kandidatima o ispunjavanju formalnih uvjeta natječaja i datumu održavanja razgovora za radno mjesto spremač/ica

Na natječaju za prijem u radni odnos na radno mjesto spremač/ica objavljen 14.09.2023. godine na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, oglasnoj ploči Dječjeg vrtića Bajka Strizivojna i mrežnoj stranici dječjeg vrtića Bajka Strizivojna www.djecjivrticbajkastrizivojna za radno mjesto spremač/ica, 1 izvršitelj/ica – na određeno nepuno radno vrijeme od 20 sati tjedno, do 31.07.2024. godine, kandidatkinje su ispunile formalne uvjete natječaja te će biti pozvane pristupiti razgovoru u prostorijama Dječjeg vrtića Bajka Strizivojna, Braće Radića 170 :

  1. Suzana Omazić

Kandidatkinje koje ne ispunjavaju formalne uvjete natječaja:

  1. Vedrana Andrić (nepotpuna dokumentacija)
  2. Ivana Samardžija (nepotpuna dokumentacija)
  3. Daniela Jurić (nepotpuna dokumentacija)
  4. Magdalena Novaković (nepotpuna dokumentacija)