Obavijest o ispunjavanju formalnih uvjeta iz natječaja i datumu održavanja razgovora ODGOJITELJ/ICA- PRIPRAVNIK/CA

 

Na natječaju za prijam u radni odnos objavljen 05.02.2021 godine na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, oglasne ploče Dječjeg vrtića Bajka Strizivojna i mrežne stranice dječjeg vrtića Bajka Strizivojna www.djecjivrticbajkastrizivojna za odgojitelj/ica – pripravnik/ca 1 izvršitelj/ica, na određeno puno radno vrijeme kandidatkinje su ispunile formalne uvjete te će biti pozvane pristupiti razgovoru 23.02.2021. godine u prostorijama Dječjeg vrtića Bajka Strizivojna, Braće Radića 170, u sljedećem terminu:

 

 

  1. JANJA RADMAN 11:15
  2. SANJA GRIZAK 11:30
  3. MATEA BRICO 11:45

 

 

Kandidati koji nisu ispunili formalne uvjete su:

  1. MARIJA PRANJIĆ
  2. IVONA MARIĆ
  3. RUŽICA PEJAKOVIĆ
  4. ANTONIJA VILENICA